O mně a mé cestě k mediacím, koučování a lektorským kurzům

Jmenuji se Eva Králová, jsem lektorka, koučka osobního rozvoje a mediátorka.

Ráda pracuji s teenagery i dospělými, protože mým posláním je napomáhat zlepšování vztahů v rodinách, usnadňovat proces vzdělávání pohodovým nastavením ke zvládnutí zkoušek i studia. S radostí pořádám kurzy pro budoucí středoškoláky, kde je našim cílem dát strachy ze zkoušek a budoucnosti pod kontrolu.

Protože mě moje dřívější profese ve společnostech brzdily v možnostech aktivně pracovat s lidmi, rozšířila jsem své andragogické vzdělání o výcvik v mediacích a koučování a rozhodla se nabízet vám své služby.

Nyní vám otvírám dveře do bezpečného prostoru, ve kterém můžete objevovat vaše sny, posouvat své hranice a hledat nové cesty k osobnímu růstu a životní radosti.

Při mé práci se setkáte s empatií, podporou a naprostou důvěrou ve vaše schopnosti, které podpoříme mým individuálním přístupem a širokým spektrem koučovacích technik.

Moje přesvědčení, že všechno jde dělat každý den o kousek lépe, vychází nejen ze vzdělání, ale především z osobních zkušeností. S mým mužem tvoříme spokojený pár již více než 30 let a společně jsme rodiči dvou báječných dospělých synů a jedné úžasné dcery. 

Děti jsou pro mě neustálou inspirací a zdrojem nových poznání a je úplně jedno, jestli jim byly 4 roky a učily mě pokoře : "Umím jezdit na kole bez koleček, ale nebudu se teď hned učit něco nového, abys mě zase mohla chválit." Nebo 5 let a nechaly mě se propojit s filozofii: "Maminko promiň, že se pořád na něco ptám, ale když tak nad tím přemýšlím, musím se pořád na něco ptát, abych měl o čem přemýšlet." A nebo jestli je jim 17, 27, 29 a nastavují nám zrcadlo naší výchovy. 

Máme velké štěstí, protože v tom zrcadle dnes vidíme mnoho úsměvů a k těm bych ráda pomáhala i vám.

  • Koučování – Žena ženám aneb vždycky to jde vidět i jinak
  • Koučovací setkání pro mladé – Zkoušky na střední v pohodě, maturita s klidem
  • Mediace –  protože vždycky je lepší říkat věci, tak jak jsou, než se roky trápit zbytečně